BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 10187050
nr 1018 7050
Ljusstakar
Ett par, Mässing, Tidigt 1900-tal, Lejon, höjd: 34 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 15 februari 2016
kl 18:13:47
Mässing